Copyright 2024 - SED Hontianske Moravce
 
Všetky služby, ktoré poskytujeme v Stredisku Evanjelickej DIAKONIE Hontianske Moravce sú poskytované v súlade so zákonom 448/2008 a to podľa § 35 Zariadenie pre seniorov.
 
Ubytovanie v Stredisku Evanjelickej DIAKONIE Hontianske Moravce je zabezpečené v samostatných jednoizbových, dvojizbových bytoch a garzonkách s vlastnou kúpeľňou a WC, v izbe sa nachádza malá kuchynská linka s elektrickou dvojplatničkou. Byt je vybavený vlastným elektromerom. V každom byte je možnosť prípojky pevnej linky a káblovej televízie. Všetci naši klienti majú zabezpečené vlastné súkromie a pocit domova si dopĺňa každý svojím vlastným nábytkom a všetkým zariadením bytu.
 
Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej kuchyni, kde sa pripravuje celodenná strava (raňajky, obed,večera) a to racionálna aj diabetická.
 
Opatrovateľské a ošetrovateľské služby sú zabezpečené prostredníctvom zamestnancov zdravotníckeho úseku, ktorý vedie kvalifikovaná zdravotná sestre a o plnohodnotný život našich klientov sa stará 8 opatrovateliek.
 
Upratovanie celého zariadenia vykonávajú 2 upratovačky a zároveň poskytujú aj služby práčovne.
 
Ostatné sociálne služby, ktoré sa týkajú priameho kontaktu s klientom, pomoc pri individuálnych riešeniach problémov plynule zabezpečuje sociálna pracovníčka v spolupráci so všetkými pracovníkmi. Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne na základe individuálnych plánov.

Vyhľadávanie